O NAS

PASJA, JAKOŚĆ i drewno

Projekt Pasja jest miejscem, w którym zaprezentowane są najlepsze projekty polskiego rzemiosła stolarskiego. Miejsce to powstało z zamiłowania do polskiego drewna i ciągłego poszukiwania wyjątkowych rozwiązań. W naszych projektach nie boimy się trudnych połączeń drewna ze szkłem, metalem, kamieniem i żywicą, tworząc najbardziej wyszukane formy i kształty.

Nasi partnerzy wykonują projekty wyróżniające się poczuciem estetyki, unikatowym designem oraz odważnymi połączeniami. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nasze produkty są najwyższej jakości. Praca w drewnie to nasza pasja i każdy produkt tworzony jest wyłącznie z najlepszej jakości materiałów.

Łączymy style nowoczesne z klasycznymi, więc każdy znajdzie coś co go zainteresuje. Co więcej.. potrafimy dostosować każdy mebel do Twoich potrzeb, dzięki możliwości personalizacji co gwarantuje jego unikatowość. Doświadczenie w pracy meblarskiej pozwala nam trafnie rozpoznawać potrzeby naszych Klientów oraz kreować nowe trendy. Wszystko po to, aby każdy zakup w Projekcie Pasja był spełnieniem marzeń o pięknym wnętrzu.